x

First Class Hypoallergenic Hindili Yaşlı Köpek Maması 12 Kg

Yaşlı Köpek Maması
First Class Hypoallergenic Hindili Yaşlı Köpek Maması 12 Kg

First Class

First Class Hypoallergenic Hindili Yaşlı Köpek Maması 12 Kg

irst Class Hypo Allergenic Senior Turkey & Rice, 7 yaş ve üzeri köpeklerdeki gıda alerjilerinin etkin bir biçimde engellenmesi ve kontrol altına alınması için beslenme uzmanları tarafından özel olarak geliştirilmiş birinci kalite veteriner tipi mamadır

Webser Kodu : T6767

Barkod Kodu : 8680782038273
Yorumları Oku (1) | Yorum Yaz
141,13 TL
127,02 TL
10 14,11 TL
Havale Fiyatı 127,00 TL
Adet
- ,
3/ 5
Kızım 11 yaşında bir golden retriever. Cinsinden ötürü deri problemi, alerji problemi oluyordu. First class i kullanmaya başladıktan bir sure sonra kaşıntısı azaldı, derisindeki kızarıklıklar geçti. Kaşıntısı tamamen geçti demiyorum, kızım kaşınmayi pek sever :) Mamaya başladığımız ilk günlerde kabızlık problemi çekti ancak su an gayet iyi. Mamayı da severek yiyor. Ancak torun mama konusunda biraz daha seçici o başlangıçta biraz burun kivirdi. Tabi bunda yetişkin kopek mamasından yasli kopek mamasına geçiş yapmamızın etkisi de olabilir. Hem fiyatı hem kalitesi iyidir diyor ve alerjik yaşlı dostlarımıza tavsiye ediyorum
13
Adet
 

First Class Hypoallergenic Senior, Hindili ve Pirinçli Yaşlı Köpek Maması 12 Kg

First Class Hypo Allergenic  Senior  Turkey & Rice, 7 yaş ve üzeri  köpeklerdeki gıda alerjilerinin etkin bir biçimde engellenmesi ve kontrol altına alınması için beslenme uzmanları tarafından özel olarak geliştirilmiş birinci kalite veteriner tipi mamadır.
 
Yüksek oranda doğal hindi eti ve kahverengi pirinç ile formüle edilmiştir. Genel alerjilere neden olabilecek buğday veya buğday gluteni, soya veya yumurta, süt veya süt ürünleri, renklendirici, tatlandırıcı veya koruyucu malzemeler içermediğinden yavru köpeğinizin alerjik problemlerden uzak kalmasını sağlar.
 
İçeriğindeki taze hindi etinin yüksek protein oranı sayesinde sindirim sisteminin desteklenmesine yardımcı olur.
 
Kahverengi pirinç ve şeker pancarı ile uygun bağırsak faaliyetlerinin gelişimini sağlarken kilo kontrolüne yardımcı lifler içerir.
 
Sağlıklı bir beslenme için doğal bir beta karoten olan Alfa Alfa ve pek çok besleyici element barındıran deniz yosunu ile desteklenmiştir.
 
Omega 3&6 yağ asitleri kaynağı olan keten tohumu ile sağlıklı tüylerin gelişimini sağlar.
 
Yüksek kalitede içerik ve doğal vitaminlerle zenginleştirilmiştir.
 
Doğal  hindiden yana zengin, yapay tatlandırıcı, renklendirici ve koruyucu ilave edilmeyen, kolay sindirilebilen yüksek proteinli FIRST CLASS HYPO ALLERGENIC SENIOR  TURKEY & RICE köpeğinizin allerjilerden uzak, uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmesi için formüle edilmiştir.
 
İçindekiler:
Hindi eti unu en az 20, Pirinç en az 43, Tam tahıllı arpa en az 10, Tam keten tohumu en az 4, Şeker pancarı özü en az 4, işlenmiş tavuk yağı, Allerji yapmayan tavuk dijest suyu, Yonca en az 1, Doğal Deniz Yosunu en az 0,1, Sodyum Klorid, Potasyum Klorid,Metionin, Yumuşakçalar ve Kabuklu deniz hayvanları glukozamin HCl kaynağı, Condroitin,Taurin,  Nergis Özü, Yuka Özü, Biberiye Özü.  
 
Ürün Analizi:
Protein  :20,0,İç Yağı ve Yağlar :8,5,Selüloz :4,8,Kül :6,5,Nem :8,0 ,A vitamini 12.000 IU/kg. , D3 vitamini 1200 IU/kg. , E vitamini a- tokoferol 600 IU/kg. Bakırkuprik sülfat 12 mg/kg.
Ürün renklendirici, tatlandırıcı ya da katkı maddesi içermez.
 
Günlük Beslenme Tablosu
Vücut Ağırlığı - Günlük Miktar 
5-12 kg   - 170-225 gr
12-25 kg  - 225-335 gr
25-45 kg  - 335-650 gr
45-70 kg  - 650-1100gr
 
Önerilen mama miktarı, 2 öğüne eşit olarak paylaştırılmalı, ilk öğün sabah, ikinci öğün ise öğleden sonra verilmelidir.
Günlük verilmesi gereken mama miktarını AŞMAMAYA özen gösteriniz.
Köpeğinizin gereksinim duyduğu mama miktarı,  hareket düzeyi, yaş ve çevreye göre değiştiğinden, yukarıdaki tablo yalnızca yol göstericidir.
First Class, sağlıklı köpekleri  formda tutmak için geliştirilmiştir. Başlangıçta, mama miktarını 4 gün boyunca yavaş yavaş arttırınız.

* Köpeğiniz için daima temiz su bulundurunuz.
Ürün Özellikleri
Yaş SeçimiYaşlı (7 Yaş Üstü)
Irk SeçimiOrta Irk, Büyük Irk
Ana Protein KaynağıHindi Etli
İçerik SeçimiTahıllı
Fizyolojik DurumuKısırlaştırılmış, Normal, Zayıf
Paket Seçimi10 ve Üzeri

Benzer Ürünler
  • Petburada Facebook Hesabı
  • Petburada Twitter Hesabı
  • Petburada Google+ Hesabı
  • Petburada Youtube Hesabı
Blog
Adres:Dereağzı Mh. Ziya Gökalp Cd Sinem Sk. Deniztepe Evleri 2DE1 No:122 Gürpınar Beylikdüzü
Çağrı Merkezi:0 850 420 0 738
   
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.