Exclusion köpek maması, süper üstün kaliteli bir monoprotein mama serisidir. Exclusion, dehidre edilmiş hayvansal proteinlerin tek başına kullanılması ile elde edilmiştir. Yüksek oranda hayvansal protein içerir. Akdeniz diyeti, sağlıklı beslenmenin anahtarıdır ve Exclusion mamalar kedi ve köpeklerimize Akdeniz ususlu sağlıklı beslenmeyi sunmaktadır. 

Exclusion Akdeniz serisi mamalar, orta, büyük ve küçük köpekler ile her yaşam evresine göre üretilmiştir. Yavru, yetişkin ve yaşlı köpekler için kuru ve ıslak mama formlarındadır.

Exclusion kedi mamaları, seçici kediler, kısırlaştırılmış kediler, kilolu kediler ve yavru kediler için farklı lezzetlerde üretilmiş çeşitleri ile kedilere sağlıklı beslenmeyi amaç edinmiştir.

Sizinde minik dostunuza uygun mutlaka bir Exclusion mama vardır. Monoprotein Exclusion mamalar alerjik bünyeye sahip kedi ve köpekler için bol çeşiti ile onların sağlığına destek olmak için üretilmişlerdir.

Devamını Göster
Devamını Gizle
Sıralama seçin
Toplam 82 ürün görüntüleniyor.

Uzun yıllar alerji üzerine  araştırmaları bulunan beslenme uzmanı Renato Rossi tarafından 1991 yılında kedi ve köpeklerin sağlıklarına destek vermek amacı ile  doğalarına uygun daha kaliteli mama üretimi sloganı ile Hipoalerji için reçeteli Exclusıon Diet serisi ile üretime başlamıştır . Sırası ile  yıllar içerisinde Exclusıon Diet veteriner serisi , Exclusıon Mediterrano Mono Protein Akdeniz serisi ve Wildfield tahılsız kedi ve köpek mamaları ile ürün serisini geliştirmiştir.   Son teknoloji ile üretimin kalitesi;  kedi ve köpeklerin ihtiyaçlarına göre  ham maddeden , paketlemeye  ve formülüne kadar beslenme uzmanlarının denetiminde sadece  tek bir fabrikadan direk üretim yapar ve bu sayede   tüm safhalarına  garanti verilmesi sağlanır . Dorado firması kedi ve köpek mama serilerinin tamamında  ; sadece suyu alınmış et ,doğal antioksidanlar ve şelatlı mineraller içerir. Taze ette var olan %60 oranındaki  suyu özel bir pişirme sistemi ile alarak ,tamamen güvenli , parazit ve virüslerden arındırılmış ‘’Kurutulmuş (suyu alınmış ) Et‘’ ile ;  taze ete oranla  5 kat  daha yüksek protein konsantresi elde eder. Ve mamaların içerisinde lezzetine lezzet katan ve proteini sadece etten temin eden  et konsantresi (suyu alınmış et ) kullanılır .Bu sayede Wildfield tahılsız mama serisi gerçek et oranı beyan eden ve en yüksek et oranına sahip tek tahılsız seridir. Tüm formüller doğal antioksidanlar içerir.  Sentetik hiçbir içerik ve koruyucu içermez. Minerallerin tamamını bağırsaklarda %100 emiliminin sağlanması için ,şelatlı mineraller kullanılır. Globalleşen dünyada Dorado firması sadece doğal içerikleri içerir, kesinlikle doğanın dengesini  bozan vahşice elde edilen  hiçbir  hammaddeyi üretime almaz ve  hayvanlar üzerinde  test yapmaz.

Devamını Göster
Devamını Gizle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.