EPİSCENT Köpekler için cilt ve tüy bakım formülü 11 20 Kg
EPİSCENT Köpekler için cilt ve tüy bakım formülü 11 20 Kg

EPİSCENT Köpekler için cilt ve tüy bakım formülü 11 20 Kg

Marka : Episcent
İndirim Oranı : %20 indirimli
Fiyat : 105,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 83,99 TL(KDV Dahil)
10,47 TL 'den başlayan taksitlerle

EPİSCENT® Köpekler için cilt ve tüy bakım formülü

KULLANIM ŞEKLİ
Kullanmadan önce tüpü çalkalayınız. Tüpü dik olarak tutup açınız. Köpeğinizin ensesinde, omuzlarının arasında kalan tüyleri derisi görünene kadar aralayınız. Tüpü, ağzı deriye gelecek şekilde tutup düz bir çizgi boyunca derinin üzerine dökünüz Lütfen resimli açıklamaya bakınız. Özel formülü sayesinde köpeğiniz silkelense bile solüsyon deriye tutunduğundan çıkmayacaktır. Daha sonra her hafta 1 tüpü aynı şekilde uygulayınız. 1 kutu ürün 4 haftalık bir kür 4 tüp içermektedir. İlk kullanımda 8 hafta 2 kür uygulanması tavsiye edilir. Formülün tam etki göstermesi için kullanmadan önce 2 gün, kullandıktan sonra yine 2 gün boyunca köpeğinizi yıkamayınız. İlk 8 haftalık uygulamanın ardından en az 2 haftada bir 1 tüp kullanılması veya her mevsimde her çeyrek yılda en az 6 hafta kullanılması uygundur. Üreme, hamilelik ve laktasyon süt verme dönemlerinde güvenle kullanılabilir.

UYARILAR
Yalnızca köpekler üzerinde haricen kullanılır. Yalnızca köpeğin ense bölgesine, omuzlarının arasına, yalamasını engelleyecek biçimde uygulanmalıdır. Köpeğin solüsyonu yutması ve yalaması engellenmelidir. Köpeğin gözü ile temas ettirmeyiniz. Uygulanan bölgede irritasyon görüldüğü takdirde uygulamaya son veriniz, eğer belli süre içinde iyileşme görülmezse veterinerinize başvurunuz. 5-25 °C arasında saklayınız. Direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza ediniz. Açıldıktan sonra hemen kullanılmalıdır. Cildinize bulaşması durumunda tamamen zararsızdır, yıkayınız veya siliniz. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde uygulamaya son veriniz ve derhal veterinerinize başvurunuz. Serin ve kuru yerde, 5-25 °C arasında saklayınız. Direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza ediniz.

İÇİNDEKİLER
Propilen Glikol, Keten Tohumu Yağı Linum Usitatissimum, Beta-cyclodextrin, Glyceryl Stearate, Propolis, PVP, Panthenol, Fesleğen Ekstresi Ocimum basilicum, Isırgan Otu Ekstresi Urtica Urens, Tatlı Badem Yağı Prunus Amygdalus Dulcis, Mersin Yağı Myrtus Communis, Sarı Kantaron Ekstresi Hypericum Perforatum, Esans

Sağlık-Bakım Ürünleri
Benzer Ürünler