EPİSCENT Kediler için Cilt ve Tüy Bakım Formülü 4 Tüp
EPİSCENT Kediler için Cilt ve Tüy Bakım Formülü 4 Tüp

EPİSCENT Kediler için Cilt ve Tüy Bakım Formülü 4 Tüp

Marka : Episcent
İndirim Oranı : %20 indirimli
Fiyat : 100,01 TL(KDV Dahil)
indirimli : 80,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8698931093240
9,97 TL 'den başlayan taksitlerle
EPİSCENT® - Kediler için Cilt ve Tüy Bakım Formülü
 
  KULLANIM ŞEKLİ
  Kullanmadan önce tüpü çalkalayınız. Tüpü dik olarak tutup açınız. kediğinizin ensesinde, omuzlarının arasında kalan tüyleri derisi görünene kadar aralayınız. Tüpü, ağzı deriye gelecek şekilde tutup düz bir çizgi boyunca derinin üzerine dökünüz Lütfen resimli açıklamaya bakınız. Özel formülü sayesinde kediğiniz silkelense bile solüsyon deriye tutunduğundan çıkmayacaktır. Daha sonra her hafta 1 tüpü aynı şekilde uygulayınız. 1 kutu ürün 4 haftalık bir kür 4 tüp içermektedir. İlk kullanımda 8 hafta 2 kür uygulanması tavsiye edilir. Formülün tam etki göstermesi için kullanmadan önce 2 gün, kullandıktan sonra yine 2 gün boyunca kediğinizi yıkamayınız. İlk 8 haftalık uygulamanın ardından en az 2 haftada bir 1 tüp kullanılması veya her mevsimde her çeyrek yılda en az 6 hafta kullanılması uygundur. Üreme, hamilelik ve laktasyon süt verme dönemlerinde güvenle kullanılabilir.
 
  UYARILAR
  Kediler üzerinde haricen kullanılır. Yalnızca kediğin ense bölgesine, omuzlarının arasına, yalamasını engelleyecek biçimde uygulanmalıdır. kediğin solüsyonu yutması ve yalaması engellenmelidir. kediğin gözü ile temas ettirmeyiniz. Uygulanan bölgede irritasyon görüldüğü takdirde uygulamaya son veriniz, eğer belli süre içinde iyileşme görülmezse veterinerinize başvurunuz. 5-25 °C arasında saklayınız. Direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza ediniz. Açıldıktan sonra hemen kullanılmalıdır. Cildinize bulaşması durumunda tamamen zararsızdır, yıkayınız veya siliniz. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde uygulamaya son veriniz ve derhal veterinerinize başvurunuz. Serin ve kuru yerde, 5-25 °C arasında saklayınız. Direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza ediniz.
 
İÇİNDEKİLER
Propilen Glikol, Keten Tohumu Yağı Linum Usitatissimum, Beta-cyclodextrin, Glyceryl Stearate, Propolis, PVP, Panthenol, Fesleğen Ekstresi Ocimum basilicum, Isırgan Otu Ekstresi Urtica Urens, Tatlı Badem Yağı Prunus Amygdalus Dulcis, Mersin Yağı Myrtus Communis, Sarı Kantaron Ekstresi Hypericum Perforatum, Esans
 
Episcent® 3 farklı ambalajda sunulmaktadır;
1-10 Kg arası Kediler için      4 tüp x 0.6mL 2.4mL
11-20 Kg arası Kediler için    4 tüp x 1.2mL 4.8mL
21-40 Kg arası Kediler için    4 tüp x 2.4mL 9.6mL
Sağlık-Bakım ÜrünleriDeri Ve Tüy Bakımı
Benzer Ürünler