x

Afp Kedi Tırmalama Ve Tırnak Törpüleme Platformu

Kedi Tırmalamaları
Afp Kedi Tırmalama Ve Tırnak Törpüleme Platformu

Afp

Afp Kedi Tırmalama Ve Tırnak Törpüleme PlatformuWebser Kodu : T3382

Barkod Kodu : 847922023256
100,01 TL
90,00 TL
10 10,00 TL
Havale Fiyatı 90,00 TL
Adet
 

Afp Kedi Tırmalama Ve Tırnak Törpüleme Platformu 

 

Afp Kedi Tırmalama Ve Tırnak Törpüleme Platformu ile artık tırnak kesmek yok Kediler oyun oynarken tırnaklarını kendileri törpülerler İşin sırrı Afp Kedi Tırmalama Ve Tırnak Törpüleme Platformu sivriliği nazikçe gideren bir tırnak törpüsü görevi gören patentli petek dokulu yüzeyindedir. Patentli aşındırıcı zımpara yüzeyi bir tırnak törpüsü görevi görür. Kedilerin mobilyalarınızı tırmalamasının engellenmesine yardımcı olur. Kedinizin tırnak bakımını yapmanın kolay ve güvenli yoludur
 
Ölçüleri: 46.8cm Uzunluk x 21.2cm Genişlik x 5.85cm Yükseklik ölçülerindedir.
 
Özellikleri: Kediniz büyük kediler için bile yeterli olacak derecede güçlü bir şekilde kendi pedikürlerini yapar. Kediniz her defasında kendi tırnaklarını güvenli bir şekilde törpüler. Afp Kedi Tırmalama Ve Tırnak Törpüleme Platformunun  özel kavisli tasarımı gerinme ve tırmalama için mükemmeldir. 
 
Şüphesiz bir evcil hayvan sahibi olmak birçok kişi için gerçek bir mutluluktur ancak her evcil hayvan sahibinin de söyleyeceği gibi bir evcil hayvan uğraşmanız gereken belirli sorunları da beraberinde getirir. Örneğin bir kediniz varsa, mobilyalarınız üzerinde belirli miktarda çizik ve tırmalama izi olmasını kabullenmek zorundasınız.
 
Bu nedenle sorunu kontrol altına almak istiyorsanız bir Afp Kedi Tırmalama Ve Tırnak Törpüleme Platformuna ihtiyacınız var. Mobilyalarınızın çizik içinde kalmasını istemezsiniz öyle değil mi Bir mobilya üzerinde tırmalama izinden daha kötü görünen başka bir şey daha yoktur. Kedinizin patilerini kontrol altında tutmak ve arkanızı döndüğünüz anda kedinizin mobilyalarınızı tırmaladığı konusunda endişe duymadan huzur içinde olmak istiyorsanız Afp Kedi Tırmalama Ve Tırnak Törpüleme Platformu tam da aradığınız şey. Bir Afp Kedi Tırmalama Ve Tırnak Törpüleme Platformu kedinizin tırnaklarının kısa ve kontrol altında olmasına yardımcı olur, böylece platform kullanmadığınızda olması muhtemel birçok çizikten mobilyalarınızı korur. Platform törpü görevi gören ve tırnakların sivriliğini ortadan kaldıran petek dokulu yapısı sayesinde kedinizin tırnaklarının törpülenmiş olmasına ve kısa kalmasına yardımcı olur ve böylece başka herhangi bir şeye zarar veremezler.
 
Afp Kedi Tırmalama Ve Tırnak Törpüleme Platformu  bir başka faydası da kedinizin iç kısmındaki malzemeyi tırmalayıp kendini eğlendirerek saatler geçirebilecek olmasıdır. Platform üzerinde oyuncağı ile de oynayarak keyifli zamanlar geçirebilir. Afp Kedi Tırmalama Ve Tırnak Törpüleme Platformu  kediniz evin içinde vakit geçiriyorsa, kesinlikle olmazsa olmaz bir üründür.
Benzer Ürünler
  • Petburada Facebook Hesabı
  • Petburada Twitter Hesabı
  • Petburada Google+ Hesabı
  • Petburada Youtube Hesabı
Blog
Adres:Dereağzı Mh. Ziya Gökalp Cd Sinem Sk. Deniztepe Evleri 2DE1 No:122 Gürpınar Beylikdüzü
Çağrı Merkezi:0 850 420 0 738
   
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.