HeyLove
Ürün Kodu : 8699872091825

Detox Köpek Doğal Minarel Vitamin Genel Sıvı Desteği 480 Ml

%10
indirimli
Favorilere Ekle
76,50 TL
85,00 TL
- Harika bir ürün - , 1.5 yaşındaki köpeğimin sindirim sorunları için veteriner hekimimizin önerisiyle kullanmaya başladım. Çok memnunum üründen. Sadece sindirim sistemi değil çok farklı alanlarda da etkiliymiş, tüyleri eskisine göre daha parlak oldu. Tavsiye ederim
5/ 5
15 Yorum Ekle Fiyat Alarmı Stoklara düşünce haber ver
Paylaş:
Aynı Gün
Gönderi
Peşin Fiyatına
6 Taksit
Hediyeniz
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Detox Köpek Doğal Minarel Vitamin  Genel Sıvı Desteği 480 Ml

  Evcil dostlarımızın günlük su gereksinimleri hava sıcaklığı, tüketilen gıdaların çeşitliliği ve günlük rutin yaşam koşulları gibi birçok etmene bağlıdır. Canlıların en temel ihtiyaçları başında hava ve su gelir. Suyun başlıca 3 görevi vardır. İlk olarak su bilindiği üzere çok iyi bir çözücüdür. Su molekülleri vücutta hidrojen bağları oluşturur. Aynı zamanda vücudun iç ısısını dengeler. Bu nedenle evcil dostlarımızın su ihtiyaçları diğer besin maddelerinden önce gelir ve ihmal edilemez.

  Tüketilen suyun kalitesi evcil dostlarımızın sağlığına doğrudan etki etmektedir. Katı besin takviyelerinden ziyade sıvı takviyeler vücutta daha hızlı çözünerek kısa zamanda ve daha etkili sonuçlar göstermektedir. HeyLove Detox, içme suyuna belirli oranlarda ilave edilerek içilen suyun kalitesini arttırmaktadır. Likit yapıda olması sebebiyle içme suyuna homojen olarak karışır emülsiyon oluşturmaz.
   
  Detox; günümüzde bilindiği üzere toksinlerden yani zararlı maddelerden arınmak anlamına gelmektedir. Toksinler insan bünyesinde hastalıklara, alerjilere sebep olduğu gibi evcil hayvanlarımızın bünyesinde de birçok hastalığa yol açmaktadır. Toksinlerine karşı önlem almak(immun) bağışıklık sistemi için önem arz etmektedir. Toksinlerin zayıflattığı bağışıklık sistemi birçok hastalığa karşı savunmasız kalır.
  Detox’u doğru kombinasyonlar ile evcil hayvanlara uygulamak bugün başta Amerika olmak üzere birçok dünya ülkesinde hızla yaygınlaşmaktadır. Detox’un amacı doğal yollardan, bünyeden toksinleri atarak, (immun) bağışıklık sistemini güçlendirmektir. Bağışıklık sistemini kuvvetlendiren başlıca faktörler; Kompleks B,C,E vitaminleri, Selenyum, Magnezyum, İyot, Potasyum ve Omega yağ asitleridir. C vitamini antioksidan, antiviral ve toksinleri elemine edici yapıya sahiptir. Bitkilerin içerdiği bu vitaminler ve mineraller doğal yollardan doğru bir şekilde alındığı takdirde insan ve hayvan sağlığı üzerinde olumlu sonuçlar göstermektedir.

  İçindekiler: Formülünde 11 adet bitki bulunur.

  Kedi otu içerdiği sedatif(yatıştırıcı)etken maddeler sayesinde, sinir sistemini yatıştırır, hazımsızlığı giderir ve sindirim sistemini düzene sokar. 

  Deve dikeni kökü karaciğerde bulunan toksinleri temizler. Karaciğer hücrelerinin yenilenmesini destekler. Su teresi zengin mineral ve iyot içeriği ile salgı bezi etkinliğini arttırır ve yeryüzünde en az kalorisi olan bitkiler arasındadır. Kuvvetli bir antioksidandır. 

  Dul avrat otu kan dolaşımını hızlandırır, kas sistemini güçlendirir. Oluşabilecek damar hastalıklarını önler. 

  Keten tohumu kemik ve destek sistemini güçlendirir. Deri ve organların dış yüzeylerini örten dokuların yenilenmesine yardımcı olur. 

  Ravent hazımsızlık, gaz gibi problemlerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. 

  Kaygan karaağaç kalsiyum bakımından zengindir. Besin değeri yüksek bir bitkidir. Mide ve sindirim sistemini düzenler. Açık yaraların kapanmasını hızlandırır. 

  Karahindiba bağışıklık sistemini güçlendirerek alerjinin yarattığı inflamatuar etkiyi azaltır. Ödem attırıcı olarak kullanımı oldukça yaygındır. 

  At kuyruğu boşaltım sistemini düzenler, toksinlerin atılmasında yardımcı olur. 

  Civanperçemi bilinen en eski iltihap söktürücü bitkilerin başında gelmektedir. Toksinlerin atılmasında katalizör etkisi görür. 

  Geven otu bağışıklık sistemini uyarıcıdır. İçerdiği selenyum sayesinde kalp fonksiyonlarını düzenler. Hormon sistemini düzenler.

  HeyLove Detox Su Buharı Distilasyonu yöntemi kullanılarak üretilmiştir.

  Su buharı distilasyonu;

  HeyLove Detox, su buharı damıtma yöntemi ile sizler ve evcil dostlarınız için maksimum güvenle üretilerek, içerisinde bulunan %100 doğal ürünleri en iyi şekilde koruyan özel seçilmiş ambalajlarla şişelenmektedir.


  Kullanım Şekli ve Dozu: Ürünün kullanım dozu maksimum 1e 5 oranında içme suyu ile karıştırılır ve günde bir kez verilir. Güneş görmeyen bir yerde kapak açıldıktan sonra 6 ay saklayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.