Chefs Choice Sardalya ve Hamsili Ezme Kedi Konservesi 400 Gr
Chefs Choice Sardalya ve Hamsili Ezme Kedi Konservesi 400 Gr

Chefs Choice Sardalya ve Hamsili Ezme Kedi Konservesi 400 Gr

İndirim Oranı : %20 indirimli
Fiyat : 12,50 TL(KDV Dahil)
indirimli : 10,00 TL(KDV Dahil)
1,25 TL 'den başlayan taksitlerle

Chefs Choice Sardalya ve Hamsili Ezme Kedi Konservesi 400 Gr

Mineral ve vitaminlerle zenginleştirilmiş, somonlu ezme kedi konservesi. Tüm yaşam ırkları ve her yaştan köpek için uygundur. Dengeli, sağlıklı ve günlük aktiviteleri için gerekli enerji ihtiyaçlarını karşılatan tam bir besindir.

İçerik: Hayvansal Ürünler(Sardalya %4 ve Hamsi %4), Hayvansal Yağlar, Mineraller

Analiz Raporu : Ham Protein %7.5, Ham Yağ %4.0, Ham Kül %2.5, Ham Selüloz %0.4, Ham Nem %82, Vitamin A 750 Iu, Vitamin D3 75 Iu, Çinko Sülfat Monohidrat (Çinko 16 Mg) 43,81 Mg, Demir Karbonat(Demir 6,5 Mg) 13,5 Mg, Bakır Sülfat Pentahidrat (Bakır 1,76 Mg) 6,89 Mg

Potasyum İyodit(İyot 0,37 Mg) 0,49 Mg, Mangan Sülfat Monohidrat (Manganese 1,12 Mg) 3 Mg, Sodyum Selenite (Selenyum 0,08 Mg) 0,18 Mg, Oda sıcaklığında servis ediniz. Açıldıktan sonra buzdolabında saklayınız.

Kedi maması hakkında genel bilgi;

  Kedi sahipleri çok iyi bilir ki kediler insanlar için çok önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle her zaman onlar için en iyisini yapmayı isteriz. Bizler için son derece önemli bir yere sahip olan kedilerimizi beslerken çok dikkatli ve hassas davranmalıyız. Kedi beslemenin bazı püf noktaları bulunmaktadır. Bunlardan biri kedilerinizi beslerken gelişim sürecine, yaşına ve kilosuna dikkat etmeniz gerektiğidir, yavru, yetişkin ve yaşlı kediler için ayrı bir şekilde formüle edilmiş konserve kedi mamaları bulunmaktadır. Bunun nedeni ise her kedinin içerisinde bulunduğu zaman içerisinde farklı farklı besin ihtiyaçlarına sahip olduğudur. Kedi mamaları kedinizin yaşına uygunluk göstererek ihtiyaçları olan besin değerlerini dengeli bir şekilde almalarına yardımcı olmaktadır. Kedileriniz için tercih ettiğiniz yaş kedi mamaları kaliteli ve besin değerleri bakımından oldukça zengin olmalıdır. Kaliteli kedi mamaları fiyatlarının biraz daha fazla olması açısından kendisini belli etmektedir. Fiyatı uygun olanlarında kalitesiz olduğu düşüncesine varmak oldukça yanlıştır. Kaliteli olup olmadığını anlamanın en etkili yolu üzerinde yazılı olan besin değerlerine bakmak olacaktır. 

Yaş Seçimi
Yetişkin (1-7 Yaş)
Kedi/Köpek Seçimi
Kedi Mamaları
Formu
Yaş Mama
Paket Boyutu
100-500 Gr
Lezzet
Balık
Benzer Ürünler