Catidea
Ürün Kodu : 856211005125

Catidea Anti-Bakteriyel Kedi Deodorantı Ambrette Çiçeği 120 ml

%5
indirimli
Favorilere Ekle
40,37 TL
42,50 TL
Paylaş:
Aynı Gün
Gönderi
Peşin Fiyatına
6 Taksit
Hediyeniz
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Catidea Anti-Bakteriyel Kedi Deodorantı Ambrette Çiçeği 120 ml

  Kedi kokusuna son.Ev içerisinde beslenen kedilerin mekanlarında kullanacağı koku giderici parfümdür. Kedi kumu kum kabı sık gezdiği yerlerde zeminler, kedinizin yatağı gibi sürekli kedi ile temas halindeki objelere sıkarak kullanabileceğiniz kedi parfümü.

  Takribi 25 cm uzaklıktan toplam 5-10 kez sıkınız. sıklığı koku konforunuza göre ayarlamanız tavsiye olunur.

  Kum Değiştirirken Yeni Kuma Alıştırma

   

  Kedinize tuvalet eğitimi verdiniz ve başarılı bir sonuç elde ettiniz. Bir süre sonra kedinizin kumu kirlenecek ve sizlerdekum değiştirirken yeni kuma alıştırma telaşına gireceksiniz. Kediler daha önce kuma alıştılarsa yeni kum koyduğunuzda pek zorlanmayacaktır fakat yeni koyacağınız kumun özelliklerine dikkat etmeniz gerekmektedir.

  Kedinizin sağlığı için de kumun özelliklerine göz önünde bulundurmalı ve seçim yapmalısınız. Kum değişimi yaptıktan sonra kedinizin kumu tanımasına ve koklamasına izin vermelisiniz. İlk alıştırma aşamalarında olduğu gibi kum kedinin kolay ulaşabileceği ve rahatlıkla kullanabileceği bir alanda olmalıdır. Kum değişikliğinden sonra kedinizin yeni kum ile tanışmasına sizlerde yardımcı olmalı ve gerekirse kedinin kumun üzerine oturmasını siz sağlamalısınız. Böylelikle alışma dönemi kolay olacaktır.

  Eski alışık olduğu kumdan yeni seçtiğiniz kuma yavaş yavaş geçilmeli. Eski kumun üzerine azar azar yeni kum ilave edilmeli ve yaklaşık 1 hafta sonra tamamen yeni kuma geçilmelidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.