Bozita Feline İndoor Sterilized Kedi Maması 2 Kg

Marka : Bozita
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : 142,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 99,40 TL(KDV Dahil)
12,39 TL 'den başlayan taksitlerle

Bozita Feline İndoor Sterilized Kedi Maması 2 Kg

Kısırlaştırılmış ve ev içerisinde hareket kısıtlaması olan 1 yaşın üzerindeki kediler için uygundur.
Bozita Kedi mamaları İsveç kalite standartlarına göre üretilmiştir.İçeriğinde bulunan malzemeler taze olarak mamanın içeriğine katılmaktadır.Mamada kullanılan taze et içeriğinde zengin vitamin ve mineralleri içerir.
Taze etteki proteinler bütün canlılarda tam ve doğru sindirildiklerinden bio yararlılığı üst seviyededir.
 
Tüm yaşam evrelerinde kullanabileceğiniz bir Bozita ürünü bulursunuz.Çünki gelişmekte olan yavrular ile evde beslenenler hatta kısır ve kiloluların besin ihtiyaçları farklılık gösterir.Bu farklılık Bozita diyetisyenler tarafından formüle edilerek bilimsel beslenme sağlanmış olur.
Bozita mamalar hem ıslak hem kuru formda üretilmektedir.Her iki mamada minik dostlarınızı damak zevkine uygundur.
Ürünlerin tamamı kedilerin bağışıklık sistemini destekler.
 
Sağlıklı bir cilt ve parlak bir Tüy için , çinko ve B vitaminleri içerir. Ürünlerin tane şeiklleri kedinizin ağız ve damak yapısına uygundur.Bozita Kedilerin ihtiyaç duyduğu
besinler, vitamin ve minerallerin tümünü içerir.
 
Selüloz optimal elyaf bileşimi sağlamaktır.Selüloz lifleri  saç toplarının barsak tıkanıklığına yol açma riskinin azaltır.Karnitin, hücrelere yağ asitleri nakil metabolizmasını artırır ve metabolik oranını arttıran bir amino asit içerir. Gıdanın böbrekler ve idrar yollarında olan zarlı etkisi dünülerek zararlı minerallerden arındırılmıştır.Kedinin kendi bağışıklık sistemini güçlendirir doğal β-glukan içerir.

İçerik :

Tavuk (kurutulmuş  tavuk eti %25, taze İsveç tavuğu %4), hayvansal protein unu, kemik yağı, pirinç, hidrolize tavuk eti, lignoselüloz, kurutulmuş kutup balığı, kurutulmuş yumurta, maya (ß-1,3/1,6-glukan, %0.05), kurutulmuş pancar küspesi, potasyum  klorür, dikalsiyum fosfat.

Analiz:

Protein  %32,  yağ içeriği  %14,  lif %3.7, ham karbonat (mineraller) %7.1 (kalsiyum %1.1, fosfor %0.9, magnezyum %0.09), nem %10.

Beslenme Tablosu :

 Kedinizin Ağırlığı (kg)     Günlük Mama Miktarı (gr)

1    13
2 26
3 41
4 52
5 66
6 79
7 92
8 105
 

Teknik Özellikler ;

Bozita Feline Indoor & Sterilised yetişkin ve büyümekte olan kediler için tam ve den- geli bir mamadır. Mama evde yaşayan kedilerin ve kısırlaştırılmış kedilerin düşük enerji ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirilmiştir. Dolayısıyla yaşlı veya fazla kilolu kediler için de uygundur.

Yüksek oranda taze İsveç tavuğu içeriği mamanın lezzetini ve sindirilebilirliğini artırmaya yardımcı olmakta ve kedinin besinleri çok daha kolay sindirmesine olanak sağlamaktadır. Tüy yumağı oluşması riskini azaltan optimal lif bileşimi sunan selüloz lifleri ve yağ asitlerini hücrelere taşıyan, metabolizmayı iyileştiren ve metabolizma hızını artıran bir amino asit olan karnitin içermektedir. Mama, böbrekler ve idrar yolu üzerinde etkiye sahip olan minerallerin özenle seçilmiş ve dengeli bir karışımını içermektedir. Ayrıca kedilerin bağışıklık sistemini daha güçlü hale getiren doğal bir ß-glukan olan MacroGard® içermektedir.

İçindekiler ; 

Tavuk (kurutulmuş tavuk eti %25, taze İsveç tavuğu %4), buğday unu, mısır, hayvansal protein unu, kemik yağı, pirinç, hidrolize tavuk eti, lignoselüloz, mısır gluteni, ku- rutulmuş kutup balığı, kurutulmuş yumurta, maya (ß-1,3/1,6-glukan, %0.05), kurutulmuş pancar küspesi, potasyum klorür, dikalsiyum fosfat.

Analiz Değerleri ;

Vitamin A 10000 IU, vitamin D3 1000 IU, vitamin E 60 mg [all-rac-o(-tokoferil asetat)], L-arnitin 50 mg, taurin 800 mg, DL-metiyonin 2000 mg, bakır 10 mg (bakır(II)sülfat, pentahidrat), manganez 7 mg (manganez-II & -III oksit), çinko 70 mg (çinko sülfat, mono hidrat), iyodin 0.5 mg (kalsiyum iyodat, mono hidrat), selenyum 0.3 mg (sodyum selenit). AB onaylı antioksidanlarla korunmuş yüksek enerjili içerik maddeleri.

Besin Değerleri ; 

Protein %32, yağ içeriği %14, lif %3.7, ham karbonat (mineraller) %7.1 (kalsiyum %1.1, fosfor %0.9, magnezyum %0.09), nem %10.

Yaş Seçimi Yavru (0-1 Yaş), Yetişkin (1-7 Yaş), Yaşlı (7 Yaş Üstü)
Ana Protein Kaynağı Tavuk Etli
İçerik Seçimi Tahıllı
Fizyolojik Durumu Normal, Kilolu
Paket Seçimi 0-2 KG Arası
Şekli
Gramaj
**************
Kedi Mamaları
Yaş Seçimi
Yetişkin (1-7 Yaş)
Formu
Kuru Mama
Özellik
Sterilized (Kısırlaşmış)
İçerik Seçimi
Tahıllı
Paket Boyutu
1 - 3 Kg
Lezzet
Tavuk-Hindi