x

Benefit Kuzulu Pirinçli Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması 12 Kg

Yetişkin Köpek Maması
Benefit Kuzulu Pirinçli Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması 12 Kg

Benefit

Benefit Kuzulu Pirinçli Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması 12 KgWebser Kodu : T14969

Barkod Kodu : 8680952005173
Yorumları Oku (1) | Yorum Yaz
189,00 TL
170,10 TL
10 18,90 TL
Havale Fiyatı 170,08 TL
Adet
- ,
3/ 5
kızım badi iki yasında asya kurdu çok seçicidir piyasadaki benefit dışında tüm mamaları denedim hiç birini yemedi takii Benefit Large Breed ile tanışıncaya dek mamayı iştahla yiyor seviyor benim açımdan ise Pisayada bildiğim tek GDO maddesi içermeyen mama benefit zengin vitamin değerleri olması kızımın tüylerinin parlıklığı benim için yeterli neden kızımı güvenle besliyorum
13
ADET
 

Benefit Kuzulu Pirinçli Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması 12 Kg

1-7 yaş büyük ırk yetişkin köpekler için Dostunuzun, büyümesinde, gelişmesinde, sağlık durumunda beslenme çok önemli rol oynamaktadır. 
Benefit Adult Large Breed, dostunuzun, sağlıklı, mutlu ve uzun bir yaşam sürebilmesi için beslenme açısından tüm gereklilikleri sunacaktır.
Tam ve dengeli beslenme
Benefit Canine Adult Large Breed, köpeklerin sağlıklı ve dengeli beslenmesi için gereksinim duydukları esansiyel besin maddelerinin tamamını karşılayacak içeriğe sahiptir. Köpeğinizin günlük enerji ihtiyacını karşılayacak kadar (bknz. tüketim miktarı tablosu)Benefit Canine Adult Large Breed tüketmesi tüm besin ihtiyaçlarını karşılaması için yeterlidir.
Daha az kokan dışkı
Benefit Canine Adult Large Breed, yüksek kaliteli içeriği ve içinde bulunan Yucca özü katkısı ile köpeklerde dışkının kötü kokmasını azaltan bir yapıya sahiptir.
Uygun mama taneciği
Benefit Canine Adult Large Breed tanecikleri, köpeklerin çene-diş yapılarına uygun büyüklükte ve doku özelliğindedir.
Büyük ırklara uygun besin ilaveleri
Benefit Canine Adult Large Breed, büyük ırkların eklem ve iskelet sistemi sağlığını destekleyen kondroitin sülfat ve glukozamin gibi esansiyel besin katkıları içermektedir.
Sağlıklı büyüme ve kas gelişimi
Benefit Canine Adult Large Breed, köpeklerde sağlıklı kas yapısı ve iskelet gelişimi için gerekli olan kalsiyum, fosfor, selenyum, gibi mineralleri, dengeli oranlarda; aminoasitleri ve vitaminleri tam ve eksiksiz olarak içermektedir.
Güçlü bağışıklık sistemi
Köpeklerin bağışıklık sistemi ile ilgili vitamin, mineral ve aminoasitleri tam olarak içeren Benefit Canine Adult Large Breed, ilave Beta Glukan katkısı ile hastalıklara karşı direnci daha da üst seviyelere çıkarmaktadır.
Sağlıklı deri ve parlak tüyler
Benefit Canine Adult Large Breed, içerdiği Omega 3 yağ asitleri, Biotin, diğer B Vitaminleri, A Vitamini ve Çinko katkıları ile köpeğinizin tüylerinin sağlıklı, canlı ve parlak olmasını sağlar.
Antioksidan ve vitamin ilaveleri
Benefit Canine Adult Large Breed , köpeklerin gerek bağışıklık sistemleri, gerekse sağlıklı beslenmeleri için gerekli olan E vitamini gibi antioksidanları içermektedir.Benefit Canine Adult Large Breed, formülü vitamin katkıları ile dengelenmiş ve zenginleştirilmiştir.
İçindekiler:
Et ve Et Ürünleri %40 (Kuzu Eti en az %4), Mısır, Buğday Kepeği, Buğday , Tavuk Yağı , Pirinç (en az %4), Kurutulmuş Şeker Pancarı, Hayvansal ve bitkisel protein ekstraktları, Mayalar, Aromalar, Mineraller, Antioksidanlar ve Koruyucular, Vitaminler, Schizochytrium limacinum (Doğal DHA kaynağı en az 1000 mg/kg), Chondroitine Sulphate (en az 400 mg/kg), Glucosamine (en az 400 mg/kg), Organik Selenyum (en az 300 mg/kg), Organik Çinko (en az 300 mg/kg), Yucca ekstraktı (en az 250 mg/kg), Biotin (en az 200 mcg/kg).
Analiz Değerleri:
Nem  %8,0    Ham Protein  %28,30     Ham Yağ  %12,30   Ham Selüloz    %2,80  Ham Kül     %7,10  Kalsiyum    %1,13    Fosfor   %0,83    Sodyum    %0,38   Vitamin A   IU/KG 11.250   Vitamin D     IU/KG 665   Vitamin E   MG/KG 210
Günlük Tüketim Miktarı:
Köpeğin Ağırlığı Günlük Beslenme Miktarı (gr)
25 kg                               325-350
30 kg                               425-450
35 kg                               500-525
40 kg                               575-625
50 kg                                725-775
50 kg +                            + 15-20 gr/kg
Ürün Özellikleri
Yaş SeçimiYetişkin (1-7 Yaş)
Irk SeçimiBüyük Irk
Ana Protein KaynağıKuzu Etli
İçerik SeçimiTahıllı
Fizyolojik DurumuNormal, Zayıf
Paket Seçimi10 ve Üzeri

Benzer Ürünler
  • Petburada Facebook Hesabı
  • Petburada Twitter Hesabı
  • Petburada Google+ Hesabı
  • Petburada Youtube Hesabı
Blog
Adres:Dereağzı Mh. Ziya Gökalp Cd Sinem Sk. Deniztepe Evleri 2DE1 No:122 Gürpınar Beylikdüzü
Çağrı Merkezi:0 850 420 0 738
   
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.