x

Pro Choice Naturals Kuzu Etli ve Patatesli Tahılsız Köpek Maması 12 Kg

Tahılsız Köpek Mamaları
Pro Choice Naturals Kuzu Etli ve Patatesli Tahılsız Köpek Maması 12 Kg

Pro Choice

Pro Choice Naturals Kuzu Etli ve Patatesli Tahılsız Köpek Maması 12 KgWebser Kodu : ST04803

Barkod Kodu : 8681465600602
249,99 TL
225,00 TL
10 25,00 TL
Havale Fiyatı 224,97 TL
Adet
 

Pro Choice Naturals Kuzu Etli ve Patatesli Tahılsız Köpek Maması 12 Kg

 
Köpekler için kaliteli ham maddeler kullanılarak üretilmiş köpek maması. İçeriğinde sağlıklı kemik ve eklemler için, güçlü bağışıklı ve sağlıklı sindirim sistemi için gerekli tüm elementler ilave edilmiş ve tahılsızdır.
Kaliteli bir köpek mamasında olması gereken özelliklerin tamamını bulundurur.
Healthy joints & mobility - Sağlıklı eklemler & hareketlilik
Shiny skin & coat - Sağlıklı deri & parlak tüyler
Strong immunity - Güçlü bağışıklık
Healthy digestion - Sağlıklı sindirim
 
Ürün İçeriği :Taze kuzu eti (%20), kurutulmuş patates, kurutulmuş kuzu proteini (%17), patates parçaları,, kurutulmuş şeker, kurutulmuş bezelye, kurutulmuş şeker pancarı posası, kümes hayvanları yağı, tapioka, patates proteini, hidrolize protein, kurutulmuş şifalı bitkiler, kurutulmuş yaban mersini, kurutulmuş domates, kurutulmuş kızılcık, kurutulmuş bira mayası, hindibağ tozu, kurutulmuş yukka.
 
Analiz :Protein : %23.00 Yağ : %12.00 Ham kül : %7,40 Ham selüloz : %3.00 Omega 6 : %3.60 Omega 3 : %0.65 Vitamin A : 12000.00 IU/Kg Vitamin D3 : 1200.00 IU/Kg Vitamin E : 150.00 mg/Kg Vitamin C : 100.00 mg/Kg

 
YABAN MERSİNİ : Yaban mersini genellikle tüketilen meyve ve sebzeler içerisinde en yüksek seviyede ki antioksidanları içerir. Bu sebepler kanser riskini ve yaşlanma etkilerini azaltır. Ve bu antioksidanlar beyin fonksiyonunuda olumlu etki ederek yaş ile ilgili fonksiyon azalmalarının önüne geçer. Yaban mersininin ayrıca kalp ve dolaşım sistemine de etkisi vardır. Tansiyonu düşürücü ve LDL kolestrolü dengeleyici etkisi vardır. Ayrıca çeşitli çalışmalar anti-diabetik etkisini ortaya koymuşlardır. İnsulin hassasiyetine yardımcı olduğunu ve kan şeker düzeyini düşürdüğü gözlemlenmiştir.
 
KIZILCIK : Kızılcık otunun bilinen en önemli rolü idrar yolu enfeksiyonunu önlemektir. Kızılcık otunun içindeki yüksek miktardaki proanchocanidins bakterilerin idrar kanalına tutunmasını engeller. İkinci en yararlı olduğu yer kalpdamar sistemöidir. Yapılan bazı tetkiklerde kızılcık otunun içindeki polyphenois un kalpdamar hastalıklarını azalttığı yönündedir.(CVD) Aynı zamanda trombosit oranını arttırır ve kan basıncını düşürücü etkisi vardır. Ayrıca araştırmalara göstermiştirki kızılcık otu tümör gelişimini yavaşlatır. Prostat, karaciğer, akciğer, yumurtalık ve kolon kanserlerini yavaşlatıcı etkisi vardır.
 
HİNDİBAĞ : Hindibağın direkt fonksiyonel desteği sindirim sistemi üzerindedir. Öncelikle safra akışını arttırarak sindirime yardımcı olur. İkinci olarak hindibağ bitki aleminde en fazla insülin içeren bitkidir. Bağırsak florasını destekleyerek sindirimi kolaylaştırır. Diğer bir faydasıda kötü kolestroün miktarının azaltmasıdır. böbrek ve karaciğer bedenin en önemli toksit madde azaltıcı kanallarıdır. İnulinin bir başka özelliğide vücutta oluşan toksit maddeler, idrar ve safra akışını sitümile ederek bedenden uzaklaştırılmasını sağlar.
 
KURUTLMUŞ DOMATES : Kurutulmuş domates çok iyi bir çözünür lif deposudur. Çözünür lifler pet diyetinde önemli bir rol oynarlar. Suya tutunan çözünebilir lifler sağlıklı bir sindirim için önemlidir. Bu form sağlıklı bir dışkının hareketi için sağlıklı bir yağlayıcı etki oluşturur. Sindirimde lifler yavaş öğütüldüğünden mineral emilimini arttırır. Kolay sindirilmeyişi sindirimi zorlaştırır demek değildir. Bağırsaklardaki bakteriler çözünebilir lifleri fermantasyon yolu ile parçalar.Fermantasyonla yağ asidi oluşturarak bağırsak çeperlerindeki hücreler tarafından enerji olarak kullanılır ve diğer besinlerin daha kolay sindirilmesine enerji vererek yardımcı olur. Ayrıca kutulmuş domates içindeki lifler, diğer liflere göre fermantasyon aşamasında daha az gaz oıluşumuna sebep olur.
 
TOPİOKA : Sağlıklı bir sindirim sistemi için lifler önemlidir. Topioka önemli bir lif kaynağı olduğundan sağlıklı bir sindirim sistemi için gereklidir. Topioka kabızlık ve şişkinliği önlediği gibi sindirim problemlerinin önüne geçerek kolon kanserini önleyici bir rolü vardır. Topioka aynı zamanda kan damarlarındaki kötü kolestrolü azaltarak daha sağlıklı bir kan dolaşımı sağlar. Aynı zamanda kalp hastalıkları ve kalp krizi riskini azaltır. Tapiokanın aynı zamanda kemik gelişimine faydası vardır. Tapiokanın içindeki demir ve kalsiyum kemik sağlığı için önemlidir. Yaşlanmayla gelişen kemik erimesine engel olur ve güçlü bir kemik yapısı oluşturur.
 
KURUTULMUŞ YUKKA : Yukka en doğal steroidal kaynağıdır. İçerdiği saponinler yangı önleyici ajan olarak duyarlı gücrelerin sitoplazmasında yeralan protein reseptörlerine bağlanarak etki ederler. Yukka gastrik yan etkileri azaltarak mide rahatsızlıklarında ağrıyı azaltır. Kısaca yukka ekjlem iltihaplarında ve diğer eklem problemlerinde, yumuşak doku hasarlarında ve bazı sindirim sistemi problemleri için kullanılmaktadır. İçerdiği saponinler hem suda hem yağda eriyebilen tipte olduğu için gıda olarak kullanıldığında güçlü bir yüzey etkisi oluştururlar. Bağırsak duvarındaki hücrelerle temas ettiklerinde geçirgen olurlar ve daha iyi bir sindirime yardım ederler. Sindirim ve gıda geçişi artan mikrobiyal aktivite ile dahada artmış olacaktır. Yukkanın glikokompenentleri sindirim kanalına metabolik proseslerden oluşan amonyağa bağlanarak nötralize olurlar. Bu nötralizasyon bağırsak mikroflorasına olumlu etki yaparak sindirimi tamamlar ve kokuyu engellemeye yardımcı olur
Ürün Özellikleri
Yaş SeçimiYetişkin (1-7 Yaş), Yaşlı (7 Yaş Üstü)
Irk SeçimiOrta Irk, Büyük Irk
Ana Protein KaynağıKuzu Etli
İçerik SeçimiTahılsız
Fizyolojik DurumuKilolu, Kısırlaştırılmış, Normal, Zayıf
Paket Seçimi10 ve Üzeri

Benzer Ürünler
  • Petburada Facebook Hesabı
  • Petburada Twitter Hesabı
  • Petburada Google+ Hesabı
  • Petburada Youtube Hesabı
Blog
Adres:Dereağzı Mh. Ziya Gökalp Cd Sinem Sk. Deniztepe Evleri 2DE1 No:122 Gürpınar Beylikdüzü
Çağrı Merkezi:0 850 420 0 738
   
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.